Në radhë


Berat/ Motomjeti del nga rruga dhe merr zvarrë kalimtarin mbi trotuar, 2 të plagosur rëndë

132 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Nov 2021 / Në kategorinë News & Politics

Berat/ Motomjeti del nga rruga dhe merr zvarrë kalimtarin mbi trotuar, 2 të plagosur rëndë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë