Në radhë


Berisha dhe Meta përkrah njeri tjetrit në bulevard para Kryeministirsë

21 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Aug 2022 / Në kategorinë News & Politics

Berisha dhe Meta përkrah njeri tjetrit në bulevard para Kryeministirsë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë