Në radhë

Berisha ne Gramsh
syrinet
2 Shikime

Berisha: Edvin dhe Arben Hajni do ju marrin shqiptarëve 110 mln euro për Bechetin

206 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Jul 2020 / Në kategorinë News & Politics

Kryeministri Rama është kapur edhe njëherë në mashtrim bashkë ministrin e të tij të Ndërtimit i cili katër muaj më parë ndërsa pyetej për çështjen Beçeti, ku Shqipëria ka humbur gjyqin në Strasbourg dhe detyrohet ti paguajë 140 milion euro, përgjigjes se ky i fundit do të merrte Zero Lekë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas