Në radhë


Berisha i poston videon: Ja çfarë thoshe më parë, përdore tanke dhe terror

52 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Jul 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish-kryeministri Berisha duke postuar se çfarë ka thënë kryeministri Rama për Covidin ku sot fajëson qytetarët, e akuzon këtë të fundit si përgjegjësin kryesor për gjendjen e pandemisë ku ndodhet sot vendi

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë