Në radhë


Berisha: Ja si Edvin Hajduti dhe Gjeneral Hashashi po manipulojnë listën e zgjedhësve

40 Shikime
syrinet
1
Postuar me 29 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish-kryeministri Berisha ka ripostuar pamjet e publikuara nga emisioni Boom në Ora Neës, që sjell me figurë dhe zë dëshmi skandaloze se Edi Rama po manipulon listat e zgjedhësve.
‘Manipulim masiv i listave të zgjedhësve nga Edvin Hajduti dhe gjeneral Hashashi, video e emisionit BOOM sjell dëshmi flagrante e skandaloze të ketij akti kriminal. Ndiqeni videon. Sb’

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë