Në radhë


Berisha: Ja si Lal Plehu gënjeu mbrëmë për dëmshpërblimin e familjes Rama

45 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish-kryeministri Berisha, ka denoncuar mashtrimin publik të Veliajt mbrëmë në ‘Opinion’ ku me zë dhe figurë tha se familja Rama ka marrë dëmshpërblimin nga tërmeti. Ndërkohë që sot kjo familje ka reaguar duke thënë se nuk është e vërtetë, pasi janë paguar vetëm për dëmet e shtatorit dhe jo të nëntorit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë