Në radhë

VIDEO
syrinet
6 Shikime

Bledi dhe Mikela ‘kapën’ në veturë, del video

178 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 01 Dec 2021 / Në kategorinë Entertainment

Por, së fundmi, në rrjetet sociale, Bledi dhe Mikela kanë shpërndarë një video, ku shihen bashkë në veturë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

VIDEO
syrinet
6 Shikime