Në radhë


Bllokohet prej 3 orësh autobusi me 40 pasagjerë në Milot-Lezhë, në automjet fëmijë dhe të moshuar

169 Shikime
syrinet
1
Postuar me 13 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një autobus 40 pasagjerë është bllokuar këtë mbrëmje në aksin Milot-Lezhës.
Në autobus raportohet se ka të mitur dhe të moshuar.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë