Në radhë


Blogerja super elegante që konsumon mijëra kalori në ditë

249 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një blogere e imët e ushqimit hëngri një hot dog të nxehtë thuajse 1 metër të gjatë, i cili përmbante plot 5000 kalori në vetëm 25 minuta.

Pjesëmarrëse në sezonin e sfidave të ngrënies, Kate Ovens, 25 vjeç, gllabëroi një hot dog gjigant në restorantin ‘My Four My Pure’, në Bermondsey, në jug-lindje të Londrës.

Ovens, e famshme për sfidat me ushqime masive, pasi është edhe një blogere e ushqimit, i mahnit të gjithë me pamjen e saj me linja fizike tepër elegante për sasinë e kalorive që konsumon çdo ditë.

Ajo është diplomuar në Universitetin e Newcastle, dhe ka më shumë se 170,000 ndjekës në Facebook dhe rregullisht merr miliona shikime për videot e saj.

Kate tregon se format e saj trupore të cilat janë të admirueshme ajo i mban përmes vrapimit sepse në disa momente edhe ka marrë pjesë në maratona e gara vrapi.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë