Në radhë


Boçi: Interes i shtuar i demokratëve! Njerëzit kërkojnë shpresë dhe besim te PD

83 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 May 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Zgjedhjet në Elbasan/ Boçi: Interes i shtuar i demokratëve! Njerëzit kërkojnë shpresë dhe besim te PD

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë