Në radhë


Bolivi/ Shembet parmaku, shtatë student humbin jetën

178 Shikime
syrinet
1
Postuar me 03 Mar 2021 / Në kategorinë Entertainment

Shtatë studentë të kolegjit janë konfirmuar të vdekur dhe katër të tjerë janë shtruar në spital me plagë të rënda pasi ata ranë nga një ballkon i katit të katërt kur një parmak u thye në një universitet në Bolivi.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë