Në radhë

Bora Muzhaqi
syrinet
107 Shikime

Bora dhe Donaldi filmohen shumë të afërt me njëri-tjetrin

182 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 17 May 2022 / Në kategorinë Entertainment

Prej kohësh po flitet për një ribashkim të mundshëm të Donald Veshajt dhe Bora Zemanit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Bora Muzhaqi
syrinet
107 Shikime