Në radhë


Brazil: Gruaja ndiqet në rrugë nga një burrë lakuriq

192 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Pamjet e kapura në një video tregojnë momentin kur një burrë lakuriq ndjek një grua në rrugë para se ta kapë për beli në Brazil.

Gruaja, e cila nuk mund të identifikohet, po ecte vetëm afër shtëpisë së saj në shi rreth orës 7.25 të mëngjesit të së martës në Buzios, një vendpushim plazhi në rajonet e liqenit të Rio de Janeiros, kur ajo u sulmua.

CCTV tronditëse tregon se si burri hipi pas saj në veturën e tij para se të tërhiqej dhe të ngjitej nga automjeti ndërsa ishte tërësisht nudo.

Gruaja, ishte duke mbajtur një ombrellë për të mbrojtur veten nga shiu dhe mund të shihet se shikon me dyshim nga makina dhe fillon të sillet rrotull saj teksa shikon burrin lakuriq që po del.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë