Në radhë


Breshëri pushton Leskovikun për 30 min, shkatërrohen pemët dhe të mbjellat

108 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 Jun 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Breshëri pushton Leskovikun për 30 min, shkatërrohen pemët dhe të mbjellat

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë