Në radhë


Britania e Madhe

34 Shikime
syrinet
1
Postuar me 01 Apr 2021 / Në kategorinë Entertainment

Imazhet e publikuara nga mediat britanike dhe që po bëjnë xhiron e mediave sociale të kujton epokat para-koronavirus, me grupe të mëdha duke u argëtuar pa maska ​​dhe pa mbajtur as distancën më të vogël.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë