Britma dhe dhimbje, aksident i rëndë, dy makina përplasen dhunshëm me njëra-tjetrën

66 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Feb 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes në Lezhë.
Dy makina janë përplasur me njëra-tjetër, dhe siç shikohet edhe nga pamjet filmike, gjendja e të aksidentuarve duket e rëndë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas