Në radhë


Britma dhe ulërima, pak sekonda pas përplasje me armë në Elbasan

127 Shikime
syrinet
1
Postuar me 21 Apr 2021 / Në kategorinë News & Politics

Britma dhe ulërima, pak sekonda pas përplasje me armë në Elbasan

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë