Në radhë

Asist i Cikalleshit
syrinet
5 Shikime

Broja dhuron asist dhe shënon gol për Vitesses

25 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 Feb 2021 / Në kategorinë Sports

Broja dhuron asist dhe shënon gol për Vitesses

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Asist i Cikalleshit
syrinet
5 Shikime