Në radhë


Budina shpërthen në lot: Zhvlerësuat çdo mjet demokracie, detyruat njerëzit tju gjuajnë me gurë

231 Shikime
syrinet
1
Postuar me 10 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ndërkohë që Tirana po zien nga protestat e të rinjve të cilët tashmë kanë vrarë frikën dhe po përballen me frikën kundër pushtetit të totalitar të Ramës, nuk kanë munguar as lotët e regjisorit Robert Budina.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë