Në radhë

Video e rrahjes se gruas.mp4
SYRI Kosova
119 Shikime

Burri i propozon gruas për martesë në një fast food

332 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një video e një burri që i propozon gruas së tij në një restorant KFC nuk është pritur mirë nga shumë komentues të cilët e kanë quajtur fare pa shije dhe pa sens propozimin e tij.

Bhut 'Hector u ul në një gju dhe i kërkoi Nonhlanhlas së fejuarës të martohej me të ndërsa turma e shikuesve brohoriste.

Videoja u nda në faqen e Twitter të KFC të Afrikës së Jugut, ku gjiganti i ushqimit mendoi që për të festuar dashurinë e këtyre dy të rinjve të dhuronte një fustan dasme për nusen e re dhe të paguante një muaj mjalti VIP për të dy.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Video e rrahjes se gruas.mp4
SYRI Kosova
119 Shikime