Në radhë


Burri nxjerr automatikun nga dritarja e makinës dhe qëllon pamëshirshëm njerëzit në trotuar

145 Shikime
syrinet
1
Postuar me 23 Sep 2021 / Në kategorinë News & Politics

Burri nxjerr automatikun nga dritarja e makinës dhe qëllon pamëshirshëm njerëzit në trotuar

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë