Në radhë


Ceka shpërthen ndaj Borchardt dhe ambasadorëve: Lolo të qeverisë, ‘shame on you’

1221 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Jun 2019 / Në kategorinë News & Politics

Ceka shpërthen ndaj Borchardt dhe ambasadorëve: Lolo të qeverisë, ‘shame on you’

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë