COVID-19/ Video tronditëse nga Kina

81 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Apr 2022 / Në kategorinë News & Politics

Shangai një nga qytetet më të mëdha dhe me një popullësit të dendur në Kinë konsiderohet tani si ‘Whani i ri’ pas rritejs së rasteve me të infektuar nga COVID-19.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas