Në radhë


Dëme kolosale pas zjarreve në Antalia, konfirmohen 3 viktima dhe 58 të lënduar

49 Shikime
syrinet
1
Postuar me 29 Jul 2021 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Dëme kolosale pas zjarreve në Antalia, konfirmohen 3 viktima dhe 58 të lënduar

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë