Në radhë

Bora Muzhaqi
syrinet
62 Shikime

Dështim total i qeverisë, Shqipëria paralizohet nga bora dhe shiu

212 Shikime
syrinet
1
Postuar me 13 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Ka mjaftuar vetëm disa reshje dëbore që rrugët e Shqipërisë të mbulohen nga kaosi, duke treguar edhe njëherë dështimin e qeverisë në mirëmbajtjen e tyre. Siç shikohet edhe nga pamjet e siguruara nga Syri.net, ngrica ka pushtuar të gjithë akset, ndërkohë që emergjencat civile nuk duken gjëkundi.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Bora Muzhaqi
syrinet
62 Shikime