Dalin pamjet, ja si shqiptari plagosi rëndë me armë zjarri dy persona në Itali

85 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një shqiptari me precedentë të shumtë kriminalë qëlloi me armë zjarri mbrëmjen e Vitit të Ri në Milano duke lënë të plagosur rëndë dy emigrantë marokenë. Ditën e sotme mediat italiane kanë bërë publike pamjet kur 41 vjeçari shqiptari qëllon gjakftohtë ndaj dy emigrantëve, një 33-vjeçar dhe një 39-vjeçar.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas