Në radhë


Damian Gjiknuri dhe Taulant Balla jane pergjuar duke kercenuar KQZ-ne per te eleminuar opoziten

649 Shikime
syrinet
1
Postuar me 21 May 2019 / Në kategorinë News & Politics

Batha tha nga Berati se Taulant Balla dhe Damian Gjiknuri jane kapur ne pergjime duke kercenuar KQZ-ne me qellim eleminimin e opozites. Basha: Tabulatet tuaja anë depozituar tashmë tek partnerët ndërkombëtarë, teksa u bëni presion 4 anëtarëve të KQZ-së që të marrin një vendim të paligjshëm për të eliminuar anëtarët e opozitës nga KZAZ-të, për të kryer një tjetër krim kushtetues."

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë