Në radhë


Dega e PD Përmet dhe Këlcyrë: Mbi 80% e delegatëve kanë firmosur për Kuvendin e 11 Dhjetorit

120 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Dec 2021 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Dega e PD Përmet dhe Këlcyrë lexon emrat: Mbi 80% e delegatëve kanë firmosur për Kuvendin e 11 Dhjetorit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë