Në radhë


Deklarata e forte Emmanuel Macron nxjerr “bllof” Ramen dhe Cakajn

222 Shikime
syrinet
1
Postuar me 21 Oct 2019 / Në kategorinë News & Politics

Deklarata e forte Emmanuel Macron nxjerr “bllof” Ramen dhe Cakajn

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë