Në radhë


Del e vërteta e objekteve misterioze që konfuzoi të gjithë mbrëmjen e djeshme

201 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 May 2021 / Në kategorinë Entertainment

Milion njerëz në botë mbrëmjen e djeshme menduan se diçka nga një botë tjetër po vjen në tokë.
Por ‘dritat’ në qiell ishin satelitët SpaceX Starlink të lëshuar dhe të vendosur në orbitë për të siguruar internet në zonat e pakërkuara.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë