Del VIDEO/ Taulant Balla me të dënuarin per trafik droge

209 Shikime
syrinet
1
Postuar me 08 Oct 2018 / Në kategorinë News & Politics

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar para disa minutash videon në të cilën duket qartë kreu I deputetëve socialist Taulant Balla me të arrestuarin për trafik kokaine Maksi Beço.

Siç shihet edhe në video, Taulant Balla, njësoj sin ë foton e mohuar prej tij, është I veshur me xhaketë blu dhe me pantallona të zeza. Në krah të tij qëndron I arrestuari në vitin 2015 për trafik kokaine, Maksi Beço, edhe ky me të njëjtën veshje sin ë foton e mohuar, pra, me këmishë të bardhë, panallona të kuqe, dhe një cantë të zezë krahaqafë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas