Në radhë


Demokratët e Elbasanit zgjedhin sot anëtarët e kryesisë dhe delegatët

85 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Apr 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Demokratët e Elbasanit zgjedhin sot anëtarët e kryesisë dhe delegatët

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë