Në radhë


Demokratet dhe qytetaret duke ardhur nga Gjermania per 11 dhjetorin

110 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Dec 2021 / Në kategorinë News & Politics

Kuvendi i 11 dhjetorit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë