Në radhë

Dhunohet Arbër Liço
syrinet
18 Shikime

Demokrati dhunohet nga civilë dhe polica në mes të rrugës më pranga në duar

63 Shikime
syrinet
1
Postuar me 26 Apr 2021 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO-SKANDAL/ Demokrati dhunohet nga civilë dhe polica në mes të rrugës më pranga në duar

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Dhunohet Arbër Liço
syrinet
18 Shikime