Në radhë


DENONCIMI I QYTETARËVE SKENDER KACULI DHE FRAN KOLA NGA RRUSHKULLI, BASHKIA DURRËS

19 Shikime
syrinet
1
Postuar me 03 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

DENONCIMI I QYTETARËVE SKENDER KACULI DHE FRAN KOLA NGA RRUSHKULLI, BASHKIA DURRËS

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë