Në radhë

Rama
syrinet
82 Shikime

‘Derra të kënaqur në grazhdin e tyre’, Rama dhe pacientët që vdesin në autoambulanca

193 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Nov 2020 / Në kategorinë News & Politics

Edi Rama vazhdon të mashtrojë shqiptarët lidhur mbi situatën e përkeqësuar të pandemisë, ndërsa çeta e tij e makeup artistëve përpiqet t’u mbushë mendjen se ‘këto jashtë bëhen edhe filma’, ndërkohë që të sëmurët rrinë në ambulance për orë të tëra në dyert e spitaleve.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Rama
syrinet
82 Shikime