Në radhë


Deshtimi i Edi Rames dhe qeverise se tij ne mirembajtjen e rrugeve

178 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Deshtimi i Edi Rames dhe qeverise se tij ne mirembajtjen e rrugeve

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë