Në radhë


Detaje rrënqethëse/ Vajza e vdekur prej dy javësh, nëna priste të ringjallej

113 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Jul 2020 / Në kategorinë News & Politics

Mësohet se vajza e Zhaneta Josifit, e gjetur e pajetë në banesën e saj në Kombinat, kishte vdekur rreth dy javë më parë dhe e ëma e priste që të ringjallej, ndërkohë që jo me fjalë të njëjta por që nënkuptohej diçka e tillë është bërë edhe nga shefi i poliëisë së Tiranës, Rebani Jaupi.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë