Në radhë


Detaje të reja, dëshmitari: Komshija i vendosi benzinën dhe flakën djalit dhe nënës, ja si ndodhi

233 Shikime
syrinet
1
Postuar me 13 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Elbasan në orët e mbrëmjes, ku një banesë është përfshirë nga flakët pas një konflikti të ccastit.
Sipas raportimeve më të fundit edhe pse u tha që zjarrin shtëpisë ia vendosi djali pas sherrit në familje, tashmë raportohet se benzinën banesës ia ka vënë komshija pas një debate. Sipas dëshmisë një personit të parë që shkoi për të shuar zjarrin, komshija e familjes pasi ka debatuar me djalin dhe nënën e tij, i ka spëkatur këta të fundit me benzinë dhe më pas u ka vendosur flakën.
Sipas dëshmitarit që do e ndiqni edhe në videon e mëposhtme, më e lënduar në këtë ngjarje ka mbetuar nëna e djalit e cila mori flakë plotësisht, por ka qenë ndërhyrja e tij e shpejtë që ka shuar flakët.
Ndiqni videon…..

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë