Detaje Video eksluzive/ Dalin pamjet e super-operacionit të RENEA në Nikël

224 Shikime
syrinet
1
Postuar me 29 May 2021 / Në kategorinë News & Politics

Duke nisur që nga ora katër e mëngjesit 7 furgonë të RENEA dhe Forcave Speciale të policisë së shtetit kanë nisur një operacion të madh në zonën e Niklës në Fushë Krujë. Deri më tani janë “bastisur” disa fshatra pas informacioneve për parcela me mijëra rrënjë bimë kanabis të mbjella.

Syri. net ka siguruar pamjet nga ky operacion ku duken grumbuj kanabis të prerë duke u djegur. Sipas banorëve sasia e sekuestruar ka qenë aq e madhe sa që djegia ende po vazhdon.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas