Në radhë


Dhëndri hakmerret ndaj nuses ditën e dasmës, i publikon videon e tradhtisë

258 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 Dec 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Pamjet e një dhëndri që është duke luajtur një video të ‘nuses së tij’ siç duket duke e tradhtuar atë me kunatin janë bërë virale në Kinë.

Burri kishte një kasetë të momenteve intime pesë minutëshe të luajtur në një ekran të madh para familjes dhe miqve për të poshtëruar të fejuarën e tij pasi zbuloi lidhjen e saj me burrin e motrës së tij, shtatzënë, sipas informacioneve në internet.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë