Në radhë


Dhunohet jashtë KZAZ, kryetari i Bashkisë Rrogozhinë

238 Shikime
syrinet
1
Postuar me 26 Apr 2021 / Në kategorinë News & Politics

Persona të paidentifikuar mësohet se kanë dhunuar gjatë pasdites së sotme, kryetarin e Bashkisë, Rrogozhinë, Eduard Memolla. Ngjarja ka ndodhur jashtë KZAZ, nr 43 në Rrogozhinë.
Nuk ka ende një motiv lidhur mbi arsyet e këtij sulmi dhe gjendjen e kryetarit të bashkisë në fjalë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë