Në radhë


Dhurata Çupi: Rama gënjeu, sot në vend të spitalit të Laçit ka vetëm gërmadha

27 Shikime
syrinet
1
Postuar me 03 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish-deputetja demokrate, Dhurata Çupi ka denoncuar edhe njëherë mashtrimet e qeverisë Rama, e cila premtoi se spitali I Laçit do të ndërtohej për disa muaj, ndërkohë që sot në vend të spitalit ka vetëm gërmadha.
Ish-deputetja ko postuar edhe një video se si është sot gjendja e spitalit.
‘Gënjeshtrat e Edi Ramës dhe Taulant Ballës për rindërtimin pas tërmetit nuk pijnë më ujë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë