Ditët e festave, policia bën bilancin: Asnjë aksident me vdekje dhe asnjë ngjarje kriminale

144 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Jan 2022 / Në kategorinë News & Politics

Ditët e festave, policia bën bilancin: Asnjë aksident me vdekje dhe asnjë ngjarje kriminale

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas