Në radhë


Djali me make up

283 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 May 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Daniel Perera nga Nju Xhersi, SHBA, kënaqet me pamjen e tij plot ngjyra të ndezura, lente kontakti dhe askesorë të egzgjeruara.

Ai tha: "Stili im është shumë kaotik, shumë monstruoz dhe shumë i gjallë.

"I dua ngjyrat, i dua modelet, i dua monstrat dhe e dua kaq shumë estetikën e horronit, i preferoj të gjitha të kombinuara në një”.

"Unë fillova të eksperimentoj me pamjen time rreth tre apo katër vjet më parë. Kam blerë ngjyra e penela nga më të ndryshmet dhe prej atëherë bëj këtë lloj trupimi vazhdimisht. Është pikërisht ajo që dua".

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë