Në radhë


Djali tre ditë i çonte babait ushqime, në spital i thonë që ka vdekur pa ditur se kur …

286 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Nov 2020 / Në kategorinë News & Politics

Situata në spitale me personat e vdekur të cilët fshihen apo nuk deklarohen nga spitalet është sa tragjike aq edhe komike. Siç do e shikoni edhe në videon e siguruar nga Ora Neës, ditën e sotme, një qytetar i cili kishte tri ditë që i çonte babait ushqime në spital, mëson papritur se ushqimet po ia çonte një babait që nuk jetonte dhe që nuk dihet se kur ka ndërruar jetë. Ndërkohë që në derën e spitalit ia kanë marrë rregullisht ushqimet.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë