Në radhë


‘Do hidhem për partinë’. Hipën në pemë, kërcënon se do i japë fund jetës

66 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 Apr 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një ngjarje e pazakontë është shënuar këtë pasdite në qytetin e Elbasanit.
Një person me probleme të shëndetit është ngjitur në një pemë në qendër të qytetit dhe ka kërcënuar se do të hidhet nga aty.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë