Në radhë


Don Xhoni i reagon ashpër Sinan Vllasaliut: Kujdes me hundën!

52 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 22 Feb 2022 / Në kategorinë News & Politics

Sinan Vllasaliu ka thënë disa fjalë jo të mira para tri ditësh për dy reperët Mozzik dhe Don Xhonin.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë