Në radhë


Donika Gërvalla dorezon ne Keshillin e Europes, aplikimin e Kosoves per tu bere anetare

146 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 May 2022 / Në kategorinë News & Politics

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla ka dorëzuar në Këshillin e Evropës, aplikimin e Kosovës për anëtarësim në këtë institucion.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë