Në radhë


Dua Lipa dhe reperi Gashi hedhin vallen e Rugovës

1002 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 04 Aug 2019 / Në kategorinë Music

Themeluesja e fondacionit “Sunny Hill”, këngëtarja Dua Lipa, e cila shikoi nga afër performancat e të gjithë këngëtarëve. Ajo çka ra ne sy mbrëmë ishte vallëzimi i Duas me reperin e njohur shqiptar Gashin me vallen e Rugovës, teksa Dua ishte e mbuluar me flamurin kombëtar.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë